• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)

642 680.00 UAH з ПДВ
Номер: 3cb39bd6b668490c97f3c5ad5f5e0568
Ідентифікатор договору: UA-2020-11-30-002991-c-a1
Замовник: Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
Постачальник: ТОВ Укрчерметавтоматика
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору: 03/01.01
Дата підписання: 01.01.2021 12:00
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Сума договору: 642 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 107 113.33 UAH)
Оплачено: 642 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 107 113.33 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6. (Джерело фінансування - Міський бюджет).
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 90526 послуга
Період постачання до 30.06.2021
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430 На карті

Внесені зміни

    Номер: e074b094677f43daa0bad14c22b287d1
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна ціни за одиницю товару
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 01.01.2021 13:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 1 від 01.01.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 517b8641583b40b7b179b3c0d8c944b8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна сторонніх показників
    Номер додаткової угоди: 2
    Дата внесення змін до договору: 18.01.2021 15:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ2 від 18.01.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: c0a1fd0bcb304379af95699d0dcf83fe
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна сторонніх показників
    Номер додаткової угоди: 3
    Дата внесення змін до договору: 21.01.2021 13:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ3 від 21.01.2021.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: ddbbe0c498624014a1c98f7796052c83
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зменшення обсягів закупівлі
    Номер додаткової угоди: 4
    Дата внесення змін до договору: 20.09.2021 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 4 від 20.09.2021.pdf
p7s
sign.p7s