-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)
Тендер Prozorro UA-2020-11-30-002991-c
тендерні пропозиції повинні бути складені українською мовою
Завершена
710 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 550.00 UAH
Період уточнення:
30.11.2020 14:25 - 06.12.2020 00:00
Відповідь надана
ТЗ
Номер:
cbc1979d27444f51902a545989a06490
Дата опублікування:
01.12.2020 09:27
Опис:
Доброго ранку!
Чи можливо SIP виділити окремим лотом, а віртуальну АТС окремо?
І чи можливо в такому випадку надання послуг різними постачальниками?
Дякую!
Відповідь:
Добрий день! В межах закупівлі за кодом ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6) предмет закупівлі не поділяється на лоти.
Дата відповіді:
01.12.2020 10:40