• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS)

Завершена

1 600 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер: d45526bdc06f410a94e6ca21c6cfa9f9
Внутрішній номер закупівлі: 5711844
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-24-004306-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 48 000.00 UAH
Період уточнення: 24.07.2020 20:53 - 31.07.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2020 20:53 - 10.08.2020 00:00
Аукціон: 10.08.2020 13:57 - 10.08.2020 14:24
Період кваліфікації: 10.08.2020 14:24 - 13.08.2020 14:58
Період завантаження договору: 13.08.2020 14:58 - 02.09.2020 14:58
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS (Джерело фінансування – міський бюджет)
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 4000000 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "КИЇВСТАР"

Оскарження: 13.08.2020 14:58 - 24.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 1 220 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 220 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2020 14:58
Документи 55
Скарги 0
ТОВ Укрчерметавтоматика
Початкова пропозиція 1 597 997.11 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 597 997.11 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0
ТОВ "ВЕСНА АТС-1"
Початкова пропозиція 1 598 781.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 598 781.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: ab86339e7c314a2ab893839daac71eb6
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-24-004306-c-a1
Постачальник: ПрАТ "КИЇВСТАР"
Номер договору: 29/25.08
Сума договору: 33 158.55 UAH з ПДВ
Сума договору: 27 632.13 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 25.08.2020 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір № 29_25.08.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ1 від 30.11.2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 2 від 29.12.2020.pdf
p7s
sign.p7s