-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS)
33 158.55
UAH з ПДВ
Номер:
ab86339e7c314a2ab893839daac71eb6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-24-004306-c-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "КИЇВСТАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21673832
-
Контактна особа:
Ігор Прокопенко +380675354324 igor.prokopenko@kyivstar.net
-
Адреса:
03113, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДЕГТЯРІВСЬКА, будинок 53
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору:
29/25.08
Дата підписання:
25.08.2020 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
33 158.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 526.42 UAH)
Оплачено:
33 158.55 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 526.42 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS (Джерело фінансування – міський бюджет)
Кількість
108716 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
9145df639f144b4cba71bfb1aa8f3a1b
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.11.2020 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
971a5e0c63ef4bc3b359f6767822d569
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2020 09:00
Статус:
Опубліковано