-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS
Оголошено тендер
1 600 000.00
UAH
Номер:
8226f1f45fcd4051b4ec2acb739924bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-24-003849-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.07.2020 18:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМіський бюджет
Сума1 600 000.00 UAH