-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги передачі текстових та інтерактивних повідомлень, а саме повідомлень SMS)
Тендер Prozorro UA-2020-07-24-004306-c
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
24.07.2020 20:53 - 31.07.2020 00:00
Відповідь надана
Довіреність згідно Додатку №7 до тендерної документації
Номер:
9f19dde044354239a5b5575f8098e7f9
Дата опублікування:
30.07.2020 19:44
Опис:
Доброго дня. Просимо уточнити чи є обов'язковим надання Довіреності за зразком Додатку №7? Чи може бути надана вже готова довіреність для участі в тендерних закупівлях?
Відповідь:
Повноваження щодо підпису документів тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі підтверджується випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю (Додаток №7),дорученням або іншим документом, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів.
Дата відповіді:
30.07.2020 20:40
Відповідь надана
Оформлення документів
Номер:
3d99f484594d4515b4dcd119b520f060
Дата опублікування:
30.07.2020 19:07
Опис:
Доброго дня. Просимо уточнити на скільки коректно сформульоване питання щодо Використання Учасником печатки в Додатку 1, п. 23. Довідка в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника, про те, чи використовує Учасник печатку, із зазначенням вичерпаного переліку документів на які Учасник ставить відбиток печатки?
Так, як згідно законодавства України це не є обов'язковим. Тим паче, що згідно вимог в новому ЗУ "Про публічні закупівлі" (ст. 12, п. 3. Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги") документи тендерної пропозицї можуть подаватися у вигляді електронного документу/документів згідно до вимог Закону України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.2003 № 852-IV до набрання чинності Законом України
«Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII» (далі – Закон № 2155). Просимо дану вимогу змінити/відкорегувати.
Відповідь:
«Довідка в довільній формі, за власноручним підписом уповноваженої особи Учасника, про те, чи використовує Учасник печатку, із зазначенням вичерпаного переліку документів на які Учасник ставить відбиток печатки» має містити інформацію ЧИ використовує учасник печатку, ЧИ не використовує.
Дата відповіді:
30.07.2020 20:50
Відповідь надана
Довідка по ст. 17 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер:
c287001297cf4ca18921d8dde1bf530d
Дата опублікування:
30.07.2020 18:46
Опис:
Доброго дня. Просимо уточнити чи може бути надана ОДНА ЗАГАЛЬНА довідка по ст. 17 Довідка ЗУ "Про публічні закупівлі", що прописані в Додатку 1 в пунктах 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14?
Відповідь:
Інформація щодо відповідності учасника вимогам, визначеним у статті 17 Закону, надається учасником в довільній формі із зазначенням кожного пункту відповідно до умов тендерної документації та може формуватися однією довідкою.
Дата відповіді:
30.07.2020 20:35
Відповідь надана
ТЗ
Номер:
c249a7ebff8349588d214ce2a87f39d2
Дата опублікування:
29.07.2020 10:26
Опис:
Добрый день,подскажите пожажуйста, описанные требования по API являются обязательными?Спасибо
Відповідь:
Доброго дня! Інформація про необхідні технічні характеристики міститься в тендерній документації, а саме: «Додаток № 2 до Тендерної документації ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИТКИ». Звертаємо Вашу увагу, що усюди в тексті, де містяться найменування торгових марок, фірм, патентів, конструкцій, типів, джерело походження чи виробника слід розуміти «або еквівалент»
Дата відповіді:
29.07.2020 18:00
Відповідь надана
Банківська гарантія
Номер:
c3ad2f1c9cf04b7490c5b02eb3c921aa
Дата опублікування:
28.07.2020 11:49
Опис:
Доброго дня. Перевірте, будь ласка, коректність указання даних: «Термін дії забезпечення тендерної пропозиції учасника (банківської гарантії) має дорівнювати або перевищувати 90 (сто двадцять) календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Перебіг строку починається з наступного дня після дня розкриття.»
90 чи 120?
Відповідь:
"Термін дії забезпечення тендерної пропозиції учасника (банківської гарантії) має дорівнювати або перевищувати 90 (дев’яносто) календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Перебіг строку починається з наступного дня після дня розкриття.
Пропозиція, подана із банківським забезпеченням, строк дії якого менший 90 (дев’яносто) календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, відхиляється замовником як така, що не відповідає умовам тендерної документації."
90 (дев’яносто) календарних днів
Дата відповіді:
28.07.2020 12:15