-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)
Тендер Prozorro UA-2021-05-27-013076-b
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
Номер:
5acdbb35aae64c73a4a5b33ea1dc7383
Внутрішній номер закупівлі:
10085349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-27-013076-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 300.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
19 800.00 UAH
Період уточнення:
27.05.2021 16:45 - 02.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2021 16:45 - 12.06.2021 00:00
Аукціон:
14.06.2021 11:43 - 14.06.2021 12:04
Період кваліфікації:
14.06.2021 12:04 - 14.06.2021 15:32
Період завантаження договору:
14.06.2021 15:32 - 04.07.2021 15:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 90 (дев’яноста) днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейський рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6. (Джерело фінансування – міський бюджет).
Кількість
140006 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укрчерметавтоматика
Оскарження: 14.06.2021 15:32 - 25.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Оскарження: 14.06.2021 15:32 - 25.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
656 795.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
656 795.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.06.2021 15:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
60
Скарги
0
ТОВ "ВЕСНА АТС-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23649654
-
Контактна особа:
Мироненко Геннадій Іванович +380563703635 ats.intercom@gmail.com
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 68
Початкова пропозиція
660 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
660 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
33
Скарги
0
Контракти
Номер:
7ba4518e1c934362a6be2b0e60471abe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-013076-b-c1
Постачальник:
ТОВ Укрчерметавтоматика
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Номер договору:
21/29.06
Сума договору:
656 795.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
547 329.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.06.2021 10:00
Статус:
Виконаний