-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6)
656 795.20
UAH з ПДВ
Номер:
7ba4518e1c934362a6be2b0e60471abe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-27-013076-b-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Укрчерметавтоматика
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору:
21/29.06
Дата підписання:
29.06.2021 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Сума договору:
656 795.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 109 465.87 UAH)
Оплачено:
646 553.15 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 107 758.86 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6. (Джерело фінансування – міський бюджет).
Кількість
140006 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430
На карті
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
566a4f75e3b544029f13e3417960f7b3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.06.2021 11:00
Статус:
Опубліковано
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
71f73df378e24a58996e8c32963024a4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
IV.Порядок здійснення оплати. п.4.1. Замовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 90 (дев'яноста) днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейський рахунок. Акти наданих послуг за грудень надаються Виконавцем у грудні. Оплата за грудень здійснюється у грудні".
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.12.2021 12:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
614690685ba54330b6ca50ecc6ac672e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
III. ЦІНА ДОГОВОРУ . «3.1. Ціна цього Договору становить 646 553,15 грн. (шістсот сорок шість тисяч п’ятсот п’ятдесят три грн. 15 коп.) у тому числі ПДВ становить: 107758,86 грн. (сто сім тисяч сімсот п’ятдесят вісім грн. 86 коп.)» .. Викласти Додаток 1 до Договору № 21/29.06 від 29.06.2021 року у новій редакції.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.12.2021 17:00
Статус:
Опубліковано