• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6))

Завершена

465 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 325.00 UAH
Номер: 4b066b538a2245d090cd8799b6d6c67b
Внутрішній номер закупівлі: 16312470
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-17-000474-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Гетьман +380664089148 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.12.2022 11:40 - 22.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2022 11:40 - 25.12.2022 00:00
Період кваліфікації: 25.12.2022 00:01 - 27.12.2022 11:42
Період завантаження договору: 02.01.2023 00:00 - 12.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴465 000.00 ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6))