-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6))
Тендер Prozorro UA-2022-12-17-000474-a
Завершена
465 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 325.00 UAH
Період уточнення:
17.12.2022 11:40 - 22.12.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим