• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6)

Оголошено тендер

465 000.00 UAH
Номер: 832348a816a74a24a9b15cebb675b8ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-17-000081-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 465 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 17.12.2022 11:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума465 000.00 UAH