• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру)

ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 2 458 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 2 458 днів назад

380 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 800.00 UAH
Номер: 34016137de9b48e0a5a199a4519e0274
Внутрішній номер закупівлі: 4056508
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-11-22-001989-c   
Замовник: Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Величко Юлія Олександрівна 380676325462 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 380 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 800.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 11 400.00 UAH
Період уточнення: 22.11.2019 16:50 - 27.11.2019 17:30
Період прийому пропозицій: 22.11.2019 16:50 - 07.12.2019 17:30
Аукціон: 09.12.2019 14:48 - 09.12.2019 15:09
Період кваліфікації: 09.12.2019 15:09 - 13.12.2019 11:27
Період завантаження договору: 09.12.2019 15:09 - 29.12.2019 15:09
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги IP телефонії для call-центру. (Джерело фінансування -міський бюджет)
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 12 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75. На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕЛЕМІСТ 2012"

Оскарження: 09.12.2019 15:09 - 24.12.2019 00:00
Початкова пропозиція 372 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
372 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.12.2019 11:27
Документи 41
Скарги 0
ТОВ МЕТРОКОМ
Початкова пропозиція 378 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
378 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 27
Скарги 0

Контракти

Номер: 56533202dc4b46c787a7f587c37ea119
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-22-001989-c-c1
Постачальник: ТОВ "ТЕЛЕМІСТ 2012"
Номер договору: 2/01.01
Сума договору: 372 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 310 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 01.01.2020 10:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 02 01 01.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 1 від 13.01.2020.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s