• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 –Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру)

372 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 56533202dc4b46c787a7f587c37ea119
Ідентифікатор договору: UA-2019-11-22-001989-c-c1
Замовник: Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
Постачальник: ТОВ "ТЕЛЕМІСТ 2012"
Класифікатор ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору: 2/01.01
Дата підписання: 01.01.2020 10:00
Період дії договору: до 31.12.2020 00:00
Сума договору: 372 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 000.00 UAH)
Оплачено: 372 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги IP телефонії для call-центру. (Джерело фінансування -міський бюджет)
Код ДК 021:2015: 64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
Кількість 12 послуга
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, б.75. На карті

Внесені зміни

    Номер: 0f068502cfd643159d89e64029bdfbe8
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Покращення якості предмета закупівлі
    Номер додаткової угоди: ДУ 1
    Дата внесення змін до договору: 13.01.2020 10:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
ДУ 1 від 13.01.2020.pdf
p7s
sign.p7s
    Номер: 1f9c04b002334055ab190f49eb464bea
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміни у Додатку до Договору
    Номер додаткової угоди: ДУ 2
    Дата внесення змін до договору: 28.01.2020 10:00
    Статус:
    Опубліковано
PDF
ДУ 2.PDF
p7s
sign.p7s