-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру)
Тендер Prozorro UA-2020-07-23-002439-c
Завершена
370 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 850.00 UAH
Номер:
427817b737f444759cb8184d8b110d16
Внутрішній номер закупівлі:
5689141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-07-23-002439-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
370 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 850.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
11 100.00 UAH
Період уточнення:
23.07.2020 13:55 - 28.07.2020 17:00
Період прийому пропозицій:
23.07.2020 13:55 - 07.08.2020 17:00
Аукціон:
10.08.2020 11:25 - 10.08.2020 11:46
Період кваліфікації:
10.08.2020 11:46 - 12.08.2020 17:37
Період завантаження договору:
12.08.2020 17:37 - 01.09.2020 17:37
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 90 (дев’яноста) днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейський рахунок
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги IP телефонії для call-центру (Джерело фінансування – міський бюджет)
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Укрчерметавтоматика
Оскарження: 12.08.2020 17:37 - 23.08.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Оскарження: 12.08.2020 17:37 - 23.08.2020 00:00
Початкова пропозиція
368 728.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
366 878.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2020 17:37
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "ВЕСНА АТС-1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23649654
-
Контактна особа:
Мироненко Геннадій Іванович +380563703635 ats.intercom@gmail.com
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вул. Ленінградська, 68
Початкова пропозиція
369 024.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 174.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ed57191e3d14c6e91e3d279604933af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-23-002439-c-b1
Постачальник:
ТОВ Укрчерметавтоматика
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Номер договору:
30/27.08
Сума договору:
366 878.45 UAH з ПДВ
Сума договору:
305 732.04 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
27.08.2020 09:00
Статус:
Виконаний