-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру)
366 878.45
UAH з ПДВ
Номер:
2ed57191e3d14c6e91e3d279604933af
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-23-002439-c-b1
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Контактна особа:
Сіданченко Тетяна Юріївна 380678139895 oas_kp@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ Укрчерметавтоматика
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@ltd.com.ua http://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпропетровськ, вулиця Мандриківська будинок 149
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору:
30/27.08
Дата підписання:
27.08.2020 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Сума договору:
366 878.45 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 146.41 UAH)
Оплачено:
366 878.45 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 61 146.41 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги IP телефонії для call-центру (Джерело фінансування – міський бюджет)
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430
На карті