-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6))
Тендер Prozorro UA-2021-12-02-011329-c
Завершена
1 200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
Номер:
fa358912042c4f50a02b9740a96b6a87
Внутрішній номер закупівлі:
12835753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-12-02-011329-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гетьман Ірина Григорівна 380956953190 oas_kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
36 000.00 UAH
Період уточнення:
02.12.2021 15:00 - 12.12.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2021 15:00 - 22.12.2021 00:00
Аукціон:
22.12.2021 13:28 - 22.12.2021 13:51
Період кваліфікації:
22.12.2021 13:51 - 22.12.2021 17:27
Період завантаження договору:
22.12.2021 17:27 - 11.01.2022 17:27
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейський рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6
Кількість
300012 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ УКРЧЕРМЕТАВТОМАТИКА
Оскарження: 22.12.2021 17:27 - 02.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@dts.net.ua https://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Мандриківська будинок 149
Оскарження: 22.12.2021 17:27 - 02.01.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 198 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 198 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.12.2021 17:27
Відповіді на вимоги
11
Документи
59
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ БАЗІЛЄЄВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2700012431
-
Контактна особа:
БАЗІЛЄЄВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ OBAZILEEV@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ПРОВУЛОК ЛЮДМИЛИ МОКІЄВСЬКОЇ, будинок 4, квартира 68
Початкова пропозиція
1 199 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 199 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
9530e615e09a493eb5c79595d1574522
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-011329-c-c1
Постачальник:
ТОВ УКРЧЕРМЕТАВТОМАТИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@dts.net.ua https://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Мандриківська будинок 149
Номер договору:
06/01.01
Сума договору:
178 010.13 UAH з ПДВ
Сума договору:
148 341.78 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
04.01.2022 09:00
Статус:
Виконаний