-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
4e3a87c6d8044a348cd51c5150ef8121
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-12-02-012684-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
02.12.2021 14:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума1 200 000.00 UAH