-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6))
178 010.13
UAH з ПДВ
Номер:
9530e615e09a493eb5c79595d1574522
Ідентифікатор договору:
UA-2021-12-02-011329-c-c1
Замовник:
Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
38360501
-
Контактна особа:
Гетьман Ірина Григорівна 380956953190 oas_kp@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, буд.75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ УКРЧЕРМЕТАВТОМАТИКА
×
-
Код ЄДРПОУ:
32447987
-
Контактна особа:
Любимий Констянтин Миколайович +380567199090 ao@dts.net.ua https://dts.net.ua
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Мандриківська будинок 149
Класифікатор ДК 021:2015:
64210000-1 Послуги телефонного зв’язку та передачі данихАналіз за цим CPV
Номер договору:
06/01.01
Дата підписання:
04.01.2022 09:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
178 010.13 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 668.35 UAH)
Оплачено:
178 010.13 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 29 668.35 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6
Кількість
12948 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька 58, оф. 424, 425, 426, 429-430.
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
6e3d34747c494d03bfdfd9f2cbf033d8
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. На підставі п.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» зменшити суму Договору № 06/01.01 від 04.01.2022 на 8820, 97 грн. (вісім тисяч вісімсот двадцять грн., 97 коп.) у тому числі ПДВ 1470, 16 грн. (одна тисяча чотириста сімдесят грн, 16 коп.) та викласти п. 3.1. в наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить 1189979,03 грн. (один мільйон сто вісімдесят дев’ять тисяч дев’ятсот сімдесят дев’ять гривень, 03 коп.), у тому числі ПДВ 198329,84 грн. (сто дев’яносто вісім тисяч триста двадцять дев’ять грн., 00 коп.)»
2. Внести зміни до Додатку 1 Договору № 06/01.01 від 04.01.2022 року та викласти його в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
17.01.2022 09:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
be3992f01e2c4f5da97569c171d8177f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Відмінити додаткову угоду №1до договору № 06/01.01 від 04.01.2022 року.
2. На підставі п.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» зменшити суму Договору № 06/01.01 від 04.01.2022 на 8820, 97 грн. (вісім тисяч вісімсот двадцять грн., 97 коп.) у тому числі ПДВ 1470, 16 грн. (одна тисяча чотириста сімдесят грн, 16 коп.) та викласти п. 3.1. в наступній редакції:
«3.1. Ціна цього Договору становить 1189979,03 грн. (один мільйон сто вісімдесят дев’ять тисяч дев’ятсот сімдесят дев’ять гривень, 03 коп.), у тому числі ПДВ 198329,84 грн. (сто дев’яносто вісім тисяч триста двадцять дев’ять грн., 00 коп.)»
3. Внести зміни до Додатку 1 Договору № 06/01.01 від 04.01.2022 року та викласти його в новій редакції.
4. Викласти п 1.2. договору № 06/01.01 від 04.01.2022 року в наступній редакції:
«1.2. Назва предмета закупівлі – код ДК 021:2015: CPV: 64210000-1 – Послуги телефонного зв’язку та передачі даних (Послуги IP телефонії для call-центру (Послуги ІР-телефонії-64215000-6)). Джерело фінансування – міський бюджет.»
5. Додати п.1.2.1. до договору № 06/01.01 від 04.01.2022 року в наступній редакції:
«1.2.1. Найменування послуги –Послуги ІР-телефонії 64215000-6 та Послуги служби коротких повідомлень (SMS) 64212100-6).»
6. Інші умови Договору та Додатків до нього, не зазначені у даній Додатковій угоді, залишаються без змін.
7. Ця Додаткова угода є невід’ємною частиною Договору, набирає чинності з дати підписання і діє до 31.12.2022 року.
8. Цю Додаткову угоду складено у двох примірниках, що мають рівну юридичну силу, по одному для кожної із Сторін.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
20.01.2022 10:00
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
a024e8c46ad34e8f90125e6bf5410005
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі п.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» зменшити суму Договору № 06/01.01 від 04.01.2022 на 1 011 968,90 грн. (один млн.одинадцять тисяч дев’ятсот шістдесят вісім грн., 90 коп.) у тому числі ПДВ 168 661,48 грн. (сто шістдесят вісім тисяча шістсот шістдесят одна грн, 48 коп.) та викласти п. 3.1. в новій редакції.
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
29.03.2022 09:00
Статус:
Опубліковано