-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги- ID: UA-2026-09-04-007822-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30296534
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 23:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Вінницький, Миколаївський, Одеський, Черкаський, Кіровоградський регіо...×-
Кур’єрські послуги (Вінницький, Миколаївський, Одеський, Черкаський, Кіровоградський регіони)
- ID: UA-2025-05-20-008546-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25353875
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур'єрські послуги (Житомирський, Київський, Рівненський, Хмельницький, Чернігівський...×-
Кур'єрські послуги (Житомирський, Київський, Рівненський, Хмельницький, Чернігівський регіони)
- ID: UA-2025-05-20-007248-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25352559
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур'єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільськ...×-
Кур'єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)
- ID: UA-2025-05-19-013513-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25344541
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Дніпропетровський, Запорізький, Полтавський, Харківський, Сумський рег...×-
Кур’єрські послуги (Дніпропетровський, Запорізький, Полтавський, Харківський, Сумський регіони)
- ID: UA-2025-05-19-013321-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25344355
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, І...×-
Кур’єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)
- ID: UA-2024-07-05-004800-a
- Дата створення : 05.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22005438
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Центральний регіон)- ID: UA-2024-07-03-010250-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21989286
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Одеський, Миколаївський, Херсонський, Вінницький, Кіровоградський, Чер...×-
Кур’єрські послуги (Одеський, Миколаївський, Херсонський, Вінницький, Кіровоградський, Черкаський регіони)
- ID: UA-2024-07-03-010174-a
- Дата створення : 03.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21989209
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Харківський, Сумський, Полтавський, Дніпропетровський, Запорізький, Кр...×-
Кур’єрські послуги (Харківський, Сумський, Полтавський, Дніпропетровський, Запорізький, Криворізький, Кременчуцький та Кам’янський регіони)
- ID: UA-2024-07-02-010494-a
- Дата створення : 02.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21978979
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кур’єрські послуги- ID: UA-2024-03-13-003459-a
- Дата створення : 13.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21002263
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги- ID: UA-2024-02-07-014683-a
- Дата створення : 07.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20675739
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА" ЄДРПОУ: 21560045ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -