• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кур’єрські послуги

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 20.09.26 23:00)

164 519 179.94 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
08
год
20
хв
27
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0f77adb63ed0488c852ab1b1cd644432
Внутрішній номер закупівлі: 30296534
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-007822-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Павлушкова Ірина Віталіївна 380501602636 pavlushkova1-iv@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 164 519 179.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 13:43 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 13:43 - 20.09.2026 23:00
Період оскарження: 04.09.2026 13:43 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:38

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴164 519 179.94 Кур’єрські послуги