• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кур'єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)

Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).

Завершена

8 714 620.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 573.10 UAH
Номер: 708cd51f68664e8fa083aabb421e064e
Внутрішній номер закупівлі: 25344541
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-19-013513-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Анисимова Олена Василівна 380674564592 anysymova-ov@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 714 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2025 18:20 - 24.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2025 18:20 - 27.05.2025 21:00
Період кваліфікації: 27.05.2025 21:00 - 29.05.2025 18:17
Період завантаження договору: 04.06.2025 00:00 - 14.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 714 620.00 Кур'єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)