-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур'єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)
Оголошено тендер
8 714 620.00
UAH
Номер:
d7f9689a62d447efb9a0fa6ceed62c2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-19-009808-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 714 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кур'єрські послуги (Львівський, Чернівецький, Закарпатський, Волинський, Тернопільський, Івано-Франківський регіони)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послуги
Дата опублікування:
19.05.2025 13:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 714 620.00 UAH