• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кур’єрські послуги (Харківський, Сумський, Полтавський, Дніпропетровський, Запорізький, Криворізький, Кременчуцький та Кам’янський регіони)

Замовник/закупівельник: Акціонерне товариство "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%). Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

Завершена

22 925 406.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 114 627.03 UAH
Номер: be7ab80d83d346fb8e5426d8145ef454
Внутрішній номер закупівлі: 21978979
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-02-010494-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Павлушкова Ірина Віталіївна 380501602636 pavlushkova1-iv@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 22 925 406.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.07.2024 22:26 - 08.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2024 22:26 - 11.07.2024 23:00
Аукціон: 12.07.2024 13:48 - 12.07.2024 14:17
Період кваліфікації: 12.07.2024 14:17 - 12.08.2024 12:08
Період завантаження договору: 18.08.2024 00:00 - 28.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴22 925 406.00 Кур’єрські послуги (Харківський, Сумський, Полтавський, Дніпропетровський, Запорізький, Криворізький, Кременчуцький та Кам’янський регіони)