• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кур’єрські послуги (Харківський, Сумський, Полтавський, Дніпропетровський, Запорізький, Криворізький, Кременчуцький та Кам’янський регіони)

Оголошено тендер

22 925 406.00 UAH
Номер: d80f2c9241134d31bc8b030c72ecc0d9
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-02-013144-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Очікувана вартість: 22 925 406.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кур’єрські послуги (Харківський, Сумський, Полтавський, Дніпропетровський, Запорізький, Криворізький, Кременчуцький та Кам’янський регіони)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послуги
Дата опублікування: 02.07.2024 21:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума22 925 406.00 UAH