-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кур’єрські послуги
Тендер Prozorro UA-2024-02-07-014683-a
Замовник/закупівельник: Акціонерне товариство "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%). Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.
Торги не відбулися
7 767 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 38 836.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 38 836.00 UAH
Номер:
d26a71b7e4bc4a21b3eb65134ac15eb3
Внутрішній номер закупівлі:
20675739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-07-014683-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павлушков Валерій Віталійович 380501602636 pavlushkov1-vv@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 767 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2024 20:04 - 12.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2024 20:04 - 15.02.2024 23:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 767 200.00 Кур’єрські послуги