-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Дніпропетровський, Запорізький, Полтавський, Харківський, Сумський регіони)
Тендер Prozorro UA-2025-05-19-013321-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
9 920 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 49 600.00 UAH
Номер:
cddb28c9283b41c28ae065df1e38c97b
Внутрішній номер закупівлі:
25344355
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-19-013321-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павлушкова Ірина Віталіївна 380501602636 pavlushkova1-iv@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 920 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2025 17:44 - 24.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2025 17:44 - 27.05.2025 23:00
Аукціон:
28.05.2025 11:02 - 28.05.2025 11:25
Період кваліфікації:
28.05.2025 11:25 - 30.05.2025 09:01
Період завантаження договору:
05.06.2025 00:00 - 15.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 920 000.00 Кур’єрські послуги (Дніпропетровський, Запорізький, Полтавський, Харківський, Сумський регіони)