-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Дніпропетровський, Запорізький, Полтавський, Харківський, Сумський регіони)
Тендер Prozorro UA-2025-05-19-013321-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
9 920 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 49 600.00 UAH
Період оскарження:
19.05.2025 17:44 - 24.05.2025 00:00
Нічого не знайдено.