-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кур'єрські послуги (Житомирський, Київський, Рівненський, Хмельницький, Чернігівський регіони)
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-007248-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
9 118 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 594.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 594.85 UAH
Номер:
57f9498d70524c489adc0f8b85dc6bfe
Внутрішній номер закупівлі:
25352559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-20-007248-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гудимович Олена Анатоліївна 380503007778 hudymovych1-oa@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
9 118 970.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2025 13:34 - 25.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2025 13:34 - 28.05.2025 23:00
Аукціон:
29.05.2025 12:04 - 29.05.2025 12:33
Період кваліфікації:
29.05.2025 12:33 - 12.06.2025 12:16
Період завантаження договору:
18.06.2025 00:00 - 28.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 118 970.00 Кур'єрські послуги (Житомирський, Київський, Рівненський, Хмельницький, Чернігівський регіони)