-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур'єрські послуги (Житомирський, Київський, Рівненський, Хмельницький, Чернігівський регіони)
Оголошено тендер
9 118 970.00
UAH
Номер:
f3eaff2f65f1476fa73c337f0273830c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-20-001355-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 118 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кур'єрські послуги (Житомирський, Київський, Рівненський, Хмельницький, Чернігівський регіони)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послуги
Дата опублікування:
20.05.2025 09:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 118 970.00 UAH