-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кур'єрські послуги (Житомирський, Київський, Рівненський, Хмельницький, Чернігівський регіони)
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-007248-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ та/або інформація на іншій мові ніж українська, учасник надає їх переклад на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
9 118 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 45 594.85 UAH
мін. крок: 0.5% або 45 594.85 UAH
Період уточнення:
20.05.2025 13:34 - 25.05.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим