-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Вінницький, Миколаївський, Одеський, Черкаський, Кіровоградський регіони)
Тендер Prozorro UA-2025-05-20-008546-a
Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа на українську мову. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання Послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо строків надання Послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).
Завершена
8 399 330.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41 996.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 41 996.65 UAH
Номер:
e8d50375a26844e184e9ad5aa49e3317
Внутрішній номер закупівлі:
25353875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-05-20-008546-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бречка Валерій Миколайович 380505504667 brechka-vm@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 399 330.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2025 14:20 - 26.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2025 14:20 - 29.05.2025 23:00
Аукціон:
30.05.2025 15:24 - 30.05.2025 15:59
Період кваліфікації:
30.05.2025 15:59 - 04.06.2025 12:49
Період завантаження договору:
10.06.2025 00:00 - 20.06.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 399 330.00 Кур’єрські послуги (Вінницький, Миколаївський, Одеський, Черкаський, Кіровоградський регіони)