• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кур’єрські послуги (Центральний регіон)

Замовник/закупівельник: Акціонерне товариство "Укрпошта", місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 22, ЄДРПОУ 21560045, категорія: юридична особа, яка здійснює діяльність в окремих сферах господарювання. Мова тендерної пропозиції українська. Всі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ на іншій мові ніж українська, учасник надає переклад цього документа. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник. Терміни надання послуг в оголошенні наведені орієнтовні, детальна інформація щодо термінів надання послуг визначена в умовах тендерної документації, зокрема в проєкті договору про закупівлю. Застосовані критерії оцінки – ціна (100%).

Завершена

34 851 895.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 174 259.48 UAH
Номер: 53bcb5692682439b928befe5846be275
Внутрішній номер закупівлі: 21989286
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-03-010250-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
Контактна особа: Моргун Олександра Леонідівна 380503217169 morgun-ol@ukrposhta.ua http://ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 64120000-3 Кур’єрські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 34 851 895.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.07.2024 18:29 - 08.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.07.2024 18:29 - 11.07.2024 22:00
Аукціон: 12.07.2024 12:14 - 12.07.2024 12:37
Період кваліфікації: 12.07.2024 12:37 - 12.08.2024 12:40
Період завантаження договору: 18.08.2024 00:00 - 28.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴34 851 895.00 Кур’єрські послуги (Центральний регіон)