-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кур’єрські послуги (Центральний регіон)
Оголошено тендер
34 851 895.00
UAH
Номер:
18bb3d18b22f4fdd9a1839ef67456cd2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-03-012715-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРПОШТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, вул. Хрещатик, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
34 851 895.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кур’єрські послуги (Центральний регіон)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
64120000-3 Кур’єрські послуги
Дата опублікування:
03.07.2024 18:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума34 851 895.00 UAH