-
-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015- 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські ви...×-
код ДК 021:2015- 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(хліб житній;хліб білий; булки здобні з начинками)
- ID: UA-2020-12-18-006513-b
- Дата створення : 18.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7861173
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські ви...×-
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний; булки здобні з начинками)
- ID: UA-2019-12-10-001732-a
- Дата створення : 10.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4145727
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські ви...×-
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний; булки здобні з начинками)
- ID: UA-2019-11-21-000914-a
- Дата створення : 21.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4049266
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
хліб пшеничний- ID: UA-2019-10-07-000803-a
- Дата створення : 07.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3863409
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські ви...×-
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний – 11838,00 кг., булки здобні з начинками– 9720,00 шт)
- ID: UA-2019-01-04-000414-b
- Дата створення : 15.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2852675
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські ви...×-
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний – 11838,00 кг., булки здобні з начинками– 9720,00 шт)».
- ID: UA-2018-12-18-000625-b
- Дата створення : 18.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2823604
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські ви...×-
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний – 11838,00 кг., булки здобні з начинками– 9720,00 шт)».
- ID: UA-2018-12-03-000456-b
- Дата створення : 03.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2751371
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
хлібобулочні вироби (хліб пшеничний, булки здобні з начинками)- ID: UA-2018-01-29-000140-b
- Дата створення : 29.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1740157
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
хлібобулочні вироби (хліб пшеничний, булки здобні з начинками)- ID: UA-2018-01-05-000565-a
- Дата створення : 05.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1668890
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
хлібобулочні вироби (хліб пшеничний, булки здобні з начинками)- ID: UA-2017-12-15-000810-c
- Дата створення : 15.12.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1558732
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
вироби хлібобулочні (хліб пшеничний, булки)- ID: UA-2017-02-01-000126-a
- Дата створення : 13.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 568697
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби- ID: UA-2017-01-10-000010-a
- Дата створення : 10.01.17
- Внутрішній номер закупівлі: 510581
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Вироби хлібобулочні кондитерські (Хліб пшеничний, булки)- ID: UA-2016-12-20-000507-c
- Дата створення : 20.12.16
- Внутрішній номер закупівлі: 469512
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області ЄДРПОУ: 38230941ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -