-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
вироби хлібобулочні (хліб пшеничний, булки)
Тендер Prozorro UA-2017-02-01-000126-a
Завершена
490 596.29
UAH з ПДВ
Номер:
f8bb02a73001438083df3f3025ee9464
Внутрішній номер закупівлі:
568697
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-01-000126-a
Замовник:
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38230941
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вулиця Віктора Гошкевича, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондаренко Аліна Миколаївна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net http://tsjurosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
490 596.29 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Кількість
16209 кілограм
Період постачання
13.02.2017 - 31.05.2017
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, за адресами навчальних закладів, за адресами навчальних закладів
На карті
булки
Кількість
79935 штуки
Період постачання
13.02.2017 - 31.05.2017
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, за адресами навчальних закладів, за адресами навчальних закладів
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне акціонерне товариство "Херсонський хлібокомбінат"
Оскарження: 01.02.2017 10:28 - 12.02.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
0380267
-
Контактна особа:
Дуров Сергій Борисович 0552494172
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Червоностудентська, 30
Оскарження: 01.02.2017 10:28 - 12.02.2017 00:00
Ціна пропозиції
458 488.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2017 10:35
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d468bcc10d444356893145b7597c243c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-01-000126-a-a1
Постачальник:
Приватне акціонерне товариство "Херсонський хлібокомбінат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
0380267
-
Контактна особа:
Дуров Сергій Борисович 0552494172
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вулиця Червоностудентська, 30
Номер договору:
68
Сума договору:
458 488.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.02.2017 15:25 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
13.02.2017 15:25
Статус:
Підписаний