• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015- 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(хліб житній;хліб білий; булки здобні з начинками)

Торги не відбулися

487 312.16 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 436.56 UAH
Номер: 492f9273eb7a47269ac4d882c456c054
Внутрішній номер закупівлі: 7861173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-18-006513-b   
Замовник: КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
Контактна особа: Литвиненко Тетяна Олександрівна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 487 312.16 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 436.56 UAH
Період уточнення: 18.12.2020 14:53 - 24.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 18.12.2020 14:53 - 03.01.2021 12:00
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021:2015- 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби( хліб житній)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 5649 кілограм
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, за адресами закладів освіти відповідно до Додатку №2 до Договору, (Додаток№1 до тендерної документації) На карті
код ДК 021:2015- 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(хліб білий)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 19266 кілограм
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, за адресами закладів освіти відповідно до Додатку №2 до Договору, (Додаток№1 до тендерної документації) На карті
код ДК 021:2015- 15810000-9 - Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби(булки здобні з начинками)
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 6760 штуки
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, за адресами закладів освіти відповідно до Додатку №2 до Договору, (Додаток№1 до тендерної документації) На карті