• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний – 11838,00 кг., булки здобні з начинками– 9720,00 шт)

Завершена

215 604.00 UAH без ПДВ
Номер: 34fe715cee8d4354b3a1e4d84c4da917
Внутрішній номер закупівлі: 2852675
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-01-04-000414-b   
Замовник: КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
Контактна особа: Стопоренко Світлана Юріївна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net http://tsjurosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: cт. 35, п 4. Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість: 215 604.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний – 11838,00 кг.
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 11838 кілограм
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, Олешківський район, за адресами закладів освіти району На карті
булки здобні з начинками
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 9720 штуки
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, Олешківський район, за адресами закладів освіти району На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство "Знатний хліб"

Оскарження: 04.01.2019 16:17 - 15.01.2019 00:00
Ціна пропозиції 215 604.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 16:19
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: aad2a33b6b2947a992583d9241705d5a
Ідентифікатор договору: UA-2019-01-04-000414-b-b1
Постачальник: Приватне підприємство "Знатний хліб"
Номер договору: 12
Сума договору: 215 604.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.01.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 15.01.2019 00:00
Статус:
Виконаний
docx
договір хліб скан.docx
docx
Д. угода хліб 1.docx
docx
СКАНдод.угодаХліб2.docx
p7s
sign.p7s