-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
хлібобулочні вироби (хліб пшеничний, булки здобні з начинками)
Тендер Prozorro UA-2018-01-05-000565-a
Торги не відбулися
279 764.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 398.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 398.82 UAH
Номер:
d2e6b4bcc9824c72be5dbc91a32a5c89
Внутрішній номер закупівлі:
1668890
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-05-000565-a
Замовник:
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38230941
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вулиця Паркова, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондаренко Аліна Миколаївна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net http://tsjurosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
279 764.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 398.82 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 392.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2018 11:43 - 12.01.2018 11:48
Період прийому пропозицій:
05.01.2018 11:43 - 22.01.2018 11:48
Аукціон:
23.01.2018 14:23 - 23.01.2018 14:44
Період кваліфікації:
23.01.2018 14:44 - 29.01.2018 11:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Кількість
19998 кілограм
Період постачання
06.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації
На карті
булки здобні з начинками
Кількість
5120 штуки
Період постачання
06.02.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Смирнова Любов Василівна
Оскарження: 23.01.2018 14:44 - 09.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1970203525
-
Контактна особа:
Смирнова Любов Василівна 380950822367, 380950822367 fopsmirnova10@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Карла Маркса, буд. 103, кв. 173
Оскарження: 23.01.2018 14:44 - 09.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.01.2018 11:48
Документи
4
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонський завод кондитерських виробів"
Оскарження: 29.01.2018 11:48 - 09.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38151540
-
Контактна особа:
Власенко Олександр Володимирович 380990758119, 380501304250 xzki@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Червоностудентська, 30
Оскарження: 29.01.2018 11:48 - 09.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
255 697.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
255 697.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.01.2018 11:53
Документи
10
Скарги
0