• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Торги не відбулися

490 596.29 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 905.97 UAH
Номер: 4b29fbce298745ef982d644e0b6789b6
Внутрішній номер закупівлі: 510581
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-01-10-000010-a   
Замовник: КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
Контактна особа: Бондаренко Аліна Миколаївна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net http://tsjurosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 490 596.29 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 905.97 UAH
Період уточнення: 10.01.2017 09:09 - 16.01.2017 09:13
Період прийому пропозицій: 10.01.2017 09:09 - 26.01.2017 09:13

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 16209 кілограм
Період постачання 10.02.2017 - 29.12.2017
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації На карті
булки
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 79935 штуки
Період постачання 10.02.2017 - 29.12.2017
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації На карті