-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб пшеничний – 11838,00 кг., булки здобні з начинками– 9720,00 шт)».
Тендер Prozorro UA-2018-12-18-000625-b
Торги не відбулися
215 604.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 079.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 079.00 UAH
Номер:
645a70fda99448b5ac26fca51fcdd843
Внутрішній номер закупівлі:
2823604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-18-000625-b
Замовник:
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38230941
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вулиця Паркова, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стопоренко Світлана Юріївна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net http://tsjurosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
215 604.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 079.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 468.00 UAH
Період уточнення:
18.12.2018 14:22 - 23.12.2018 14:27
Період прийому пропозицій:
18.12.2018 14:22 - 02.01.2019 14:27
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Кількість
11838 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, Олешківський району, за адресами підпорядкованих закладів освіти
На карті
булки здобні з начинками
Кількість
9720 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, Олешківський району, за адресами підпорядкованих закладів освіти
На карті