-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
хлібобулочні вироби (хліб пшеничний, булки здобні з начинками)
Тендер Prozorro UA-2018-01-29-000140-b
Завершена
279 764.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 398.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 398.82 UAH
Номер:
c4d2b06e37164974b75ee4d92dacae7a
Внутрішній номер закупівлі:
1740157
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-29-000140-b
Замовник:
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38230941
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вулиця Паркова, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондаренко Аліна Миколаївна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net http://tsjurosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
279 764.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 398.82 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 392.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2018 13:35 - 03.02.2018 13:40
Період прийому пропозицій:
29.01.2018 13:35 - 13.02.2018 13:40
Аукціон:
14.02.2018 12:30 - 14.02.2018 12:51
Період кваліфікації:
14.02.2018 12:51 - 16.02.2018 13:42
Період завантаження договору:
16.02.2018 13:37 - 08.03.2018 13:37
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Кількість
19998 кілограм
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації
На карті
булки здобні з начинками
Кількість
5120 штуки
Період постачання
01.03.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лебедєва Ірина Вікторівна
Оскарження: 14.02.2018 12:51 - 27.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2340903360
-
Контактна особа:
Лебедева Ирина 380662913356, 380662913356 foblebedevairina@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Комарова,1, кв. 2
Оскарження: 14.02.2018 12:51 - 27.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.02.2018 13:37
Документи
4
Скарги
0
Приватне акціонерне товариство "Херсонський хлібокомбінат"
Оскарження: 16.02.2018 13:37 - 27.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00380267
-
Контактна особа:
Орловський Артем Сергійович 380953883745, breadz1@ukr.net
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, Херсон, Червоностудентська, 30
Оскарження: 16.02.2018 13:37 - 27.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
279 095.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
279 095.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2018 13:42
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
f9a224c6cece4c8eb6ac02fe2ca92b3d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-29-000140-b-b1
Постачальник:
Приватне акціонерне товариство "Херсонський хлібокомбінат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00380267
-
Контактна особа:
Орловський Артем Сергійович 380953883745, breadz1@ukr.net
-
Адреса:
73003, Україна, Херсонська область, Херсон, Червоностудентська, 30
Номер договору:
75
Сума договору:
279 095.16 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
28.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний