• Відкриті торги
  • КЕП

хлібобулочні вироби (хліб пшеничний, булки здобні з начинками)

279 095.16 UAH з ПДВ
Номер: f9a224c6cece4c8eb6ac02fe2ca92b3d
Ідентифікатор договору: UA-2018-01-29-000140-b-b1
Постачальник: Приватне акціонерне товариство "Херсонський хлібокомбінат"
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Номер договору: 75
Дата підписання: 28.02.2018 00:00
Період дії договору: 28.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 279 095.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 279 095.16 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 19998 кілограм
Період постачання 01.03.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації На карті
булки здобні з начинками
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 5120 штуки
Період постачання 01.03.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації На карті