-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
хлібобулочні вироби (хліб пшеничний, булки здобні з начинками)
Тендер Prozorro UA-2017-12-15-000810-c
Торги не відбулися
279 764.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 398.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 398.82 UAH
Номер:
5cbc40bc2f8a4be2983928a156748f4f
Внутрішній номер закупівлі:
1558732
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-15-000810-c
Замовник:
КУ Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району Олешківської районної ради Херсонської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38230941
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вулиця Паркова, будинок 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондаренко Аліна Миколаївна +380554221942 centr_osvita.cyr@ukr.net http://tsjurosvita.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
279 764.70 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 398.82 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 392.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2017 13:25 - 21.12.2017 13:30
Період прийому пропозицій:
15.12.2017 13:25 - 31.12.2017 13:30
Аукціон:
02.01.2018 13:40 - 02.01.2018 14:01
Період кваліфікації:
02.01.2018 14:01 - 05.01.2018 11:33
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
хліб пшеничний
Кількість
19998 кілограм
Період постачання
18.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації
На карті
булки здобні з начинками
Кількість
5120 штуки
Період постачання
18.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання
00000, Україна, Херсонська область, згідно тендерної документації, згідно тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лебедєва Ірина Вікторівна
Оскарження: 02.01.2018 14:01 - 16.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2340903360
-
Контактна особа:
Лебедєва Ірина Вікторівна 380662913356, 380662913356 foblebedevairina@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Комарова,1, кв. 2
Оскарження: 02.01.2018 14:01 - 16.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
210 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2018 11:29
Документи
4
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонський завод кондитерських виробів"
Оскарження: 05.01.2018 11:29 - 16.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38151540
-
Контактна особа:
Власенко Олександр Володимирович 380990758119, 380501304250 xzki@ukr.net
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Червоностудентська, 30
Оскарження: 05.01.2018 11:29 - 16.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
277 895.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
277 895.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2018 11:33
Документи
11
Скарги
0