-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Стільського ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-013045-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271775
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Посуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-012733-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30271521
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Липівського ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-011826-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30270592
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-010287-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30269060
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Бродківської філії Липівського ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-009047-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30267836
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тернопільськго ЗЗСО І-ІІІ ст.- ID: UA-2026-09-02-006257-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30265055
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації харчування- ID: UA-2026-08-20-008867-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30146567
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Бродківського ЗЗСО I-II ст.- ID: UA-2026-01-14-010284-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27908913
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тернопільського ЗЗСО I-III ст.- ID: UA-2026-01-14-009281-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27907893
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тернопільського ДНЗ- ID: UA-2026-01-14-008831-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27907442
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО I-III ст.- ID: UA-2026-01-14-003645-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27902309
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО I-III ст.- ID: UA-2026-01-14-003192-a
- Дата створення : 14.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27901850
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Липівського ЗЗСО I-III ст.- ID: UA-2026-01-13-012089-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27897151
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Стільського ЗЗСО I-III ст.- ID: UA-2026-01-13-011553-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27896690
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Демнянського ДНЗ- ID: UA-2026-01-13-010748-a
- Дата створення : 13.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27895975
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -