• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування Бродківської філії Липівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Завершена

207 730.00 UAH без ПДВ
Номер: 37ca12a6687941d9807a77b2a18fc22e
Внутрішній номер закупівлі: 30267836
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-009047-a   
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 207 730.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування Бродківської філії Липівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 24.12.2026
Місце постачання 81612, Україна, Львівська область, с.Бродки, вул.Липова,5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Чорна Тетяна Василівна
Ціна пропозиції 207 730.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 14:58
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 19b86cb55f2d49748f8a5d057db8b803
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-009047-a-a1
Постачальник: Чорна Тетяна Василівна
Номер договору: БР/09
Сума договору: 207 730.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 14:44
Статус:
Підписаний
pdf
БР 09 Договір Харчування.pdf