• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП
  • 1

Послуги з організації харчування

Торги не відбулися

3 257 140.00 UAH без ПДВ
Номер: 2da0af6a76014677ba59c65b56c9b782
Внутрішній номер закупівлі: 30146567
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-20-008867-a   
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 257 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.08.2026 14:51 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2026 14:51 - 28.08.2026 10:00
Аукціон: з 31.08.2026 11:13

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴535 065.00 Послуги з організації харчування Липівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Лот №2 ₴742 279.00 Послуги з організації харчування Стільського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Лот №3 ₴728 426.00 Послуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Лот №4 ₴418 470.00 Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст.
  • Лот №5 ₴207 792.00 Послуги з організації харчування Бродківської філії Липівського ЗЗСО І-ІІІ ст.
  • Лот №6 ₴625 108.00 Послуги з організації харчування Тернопільського ЗЗСО І-ІІІ ст.