• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації харчування

Оголошено тендер

3 257 140.00 UAH
Номер: 3a2b06c41cb84c5b91d0f305d720b13a
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-20-001683-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Очікувана вартість: 3 257 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації харчування
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.08.2026 09:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації харчування у ЗЗСО Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківKПK-2027:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума2 408 656.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяТростянецька
Сума848 484.00 UAH