• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації харчування Тернопільського ЗЗСО I-III ст.

Завершена

450 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 33c53ec0e0254c978d7e10d6b7b63bae
Внутрішній номер закупівлі: 27907893
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-01-14-009281-a   
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування Тернопільського ЗЗСО I-III ст.
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 05.06.2026
Місце постачання 81610, Україна, Львівська область, с.Тернопілля, вул.Устияновича,13 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Чорна Тетяна Василівна
Ціна пропозиції 450 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2026 14:53
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 3d68ec3e957142f682a6890d21ac9c08
Ідентифікатор договору: UA-2026-01-14-009281-a-b1
Постачальник: Чорна Тетяна Василівна
Номер договору: 4/26/ТЕ
Сума договору: 362 640.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.01.2026 00:00 - 30.06.2026 00:00
Дата підписання: 12.01.2026 14:45
Статус:
Підписаний
pdf
дог Тернопілля школа.pdf
pdf
ДУ №1 Тернопілля.pdf
p7s
sign.p7s