-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО I-III ст.
Тендер Prozorro UA-2026-01-14-003645-a
Завершена
348 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7aaf912a266c4c8585efb2eb44233ec4
Внутрішній номер закупівлі:
27902309
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-01-14-003645-a
Замовник:
Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40274710
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Стрийський район, с. Тростянець, вул. Зелена, буд.2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
348 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування Тростянецького ЗЗСО I-II ст.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 05.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3194803518
-
Контактна особа:
+380985125283
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Миколаївський р-н село Тростянець
Ціна пропозиції
348 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2026 11:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e40c888505c453cb9d9a09ef0831e66
Ідентифікатор договору:
UA-2026-01-14-003645-a-b1
Постачальник:
ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3194803518
-
Адреса:
81614, Україна, Львівська область, Миколаївський р-н село Тростянець
Номер договору:
9/26/ТР
Сума договору:
305 460.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.01.2026 00:00 - 30.06.2026 00:00
Дата підписання:
12.01.2026 11:07
Статус:
Підписаний