• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Посуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Завершена

728 368.68 UAH без ПДВ
Номер: 6b1afd8c53594dfda78757decf0dec3c
Внутрішній номер закупівлі: 30271521
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-02-012733-a   
Замовник: Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області
Контактна особа: Оксана Черезова +380676623458 trostyanets.osvita@gmail.com https://osv.org.ua/rada/40274710/main/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 728 368.68 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Посуги з організації харчування Демнянського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання 01.09.2026 - 24.12.2026
Місце постачання 81613, Україна, Львівська область, с.Демня, вул.Шкільна,43 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
Ціна пропозиції 728 368.68 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2026 16:54
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 58c01c8131b140cf8bd1975d608d29fb
Ідентифікатор договору: UA-2026-09-02-012733-a-a1
Постачальник: ДАНИЛОВИЧ ІВАН ЗЕНОВІЙОВИЧ
Номер договору: ДЕ/09
Сума договору: 728 368.68 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
ДЕ 09 Договір харчування.pdf